4 mei 2011: Nationale Herdenking in Beuningen

15 apr 2011, 00:03 Agenda
bikes blauwe verlichting 915x518 1

Op woensdag 4 mei vindt de Nationale Herdenking plaats. De gemeente nodigt een ieder van harte uit om aan de stille tocht en de herdenking deel te nemen.Het programma

Op woensdag 4 mei vindt de Nationale Herdenking plaats. De gemeente nodigt een ieder van harte uit om aan de stille tocht en de herdenking deel te nemen.

Het programma

· 19.35 uur: Verzamelen op het plein voor het gemeentehuis voor de stille tocht vanaf het gemeentehuis naar de herdenkingsplaats aan de Van Heemstraweg in Beuningen.

· 19.59 uur: Taptoe signaal gevolgd door twee minuten stilte waarna het Wilhelmus wordt gespeeld door Muziekgezelschap ULTO

· 20.05 uur: Toespraak burgemeester Zijlmans en kranslegging. Aansluitend gelegenheid voor aanwezigen om bloemen te leggen.

Naast de medewerking van jeugdleden van de Scouting Winssen wordt de plechtigheid muzikaal opgeluisterd door zangvereniging De Bronzen Stemmen. Muziekgezelschap ULTO brengt tussentijds en ter afsluiting van de bijeenkomst koraalmuziek ten gehore.

Dit jaar worden tien witte duiven losgelaten. De herdenking is om ongeveer 20.30 uur afgelopen. Onder begeleiding van muziekgezelschap ULTO gaan we terug naar het gemeentehuis.