
De voorstellingen van het jeugdtheaterweekend Winssen staan voor de
deur. Dit seizoen weer met bestaande stukken maar wel 'anders dan
anders'.De juniorenafdeling van toneelvereniging Plankenkoorts in Winssen bestaat uit een jeugdgroep en een tienergroep. Beide spelen in het jeugdtheaterweekend een stuk.
Het jeugdstuk van de tieners heet 'Prinselijke paniek in Nerdania' (geschreven door Jannick de Groot) . Hierin spelen Anouk, Manon, Amy, Joeri, Joey, Shanaya, Jennifer, Lianne, Vera en Kaja mee.
Het is een zeer vrije bewerking van Beauty en the Beast. Een vrolijk toneelspel, absurd en modern met uitdagende rollen voor de tieners. Zo is er een koninklijk hof waar een prins woont met twee lijfwachten, een vreemde heks dat in een bos woont en in dat bos komen ook smurfen voor en er staat een huisje waar een vader met drie dochters woont.... Al met al een bonte verzameling van sprookjesfiguren in een modern jasje gestoken die op eigentijdse wijze zorgen voor een liefdesverhaal met een happy end!
De junioren spelen op 14 en 15 juni 2014 in de Paulus in Winssen.
De jeugdgroep met ' Lekker Vies ' voor de pauze.
De tieners met 'Prinselijke paniek in Nerdania' speelt na de pauze.
Meer informatie vindt u op de website waar u ook kaarten kunt bestellen: www.toneelverenigingplankenkoorts.nl .
Activiteit : Juniorenweekend toneelvereniging Plankenkoorts
Datum : Zaterdag 14 en zondag 15 juni 2014
Aanvang : 14.00 uur
Entree : € 5,-
Locatie : Ontmoetingscentrum de Paulus te Winssen




