Woensdagvoorstelling in Tingeling

28 okt 2011, 21:32Agenda
bikes blauwe verlichting 915x518 1
Woensdagmiddag 9 november om 15.00 uur spelen tante Tingeling en tante Toedeloe de voorstelling "Tingeling is jarig" voor kinderen van 3 tot 8 jaar. Kabouter Tingeling verheugt zich op zijn verjaardag. Hij wil heel graag een vlieger als cadeau!Ploem de eekhoorn blijkt de verjaardag van Tingeling éérst vergeten te zijn en dán heeft hij niet genoeg geld voor een cadeau! Wat nu? Dan komt meneer de uil in het bos vertellen over een grote tekenwedstrijd. Als Ploem die nu eens kon winnen? Hij gaat snel aan de slag.
Woensdagmiddag 9 november om 15.00 uur spelen tante Tingeling en tante Toedeloe de voorstelling "Tingeling is jarig" voor kinderen van 3 tot 8 jaar.
Kabouter Tingeling verheugt zich op zijn verjaardag. Hij wil heel graag een vlieger als cadeau!
Ploem de eekhoorn blijkt de verjaardag van Tingeling éérst vergeten te zijn en dán heeft hij niet genoeg geld voor een cadeau! Wat nu? Dan komt meneer de uil in het bos vertellen over een grote tekenwedstrijd. Als Ploem die nu eens kon winnen? Hij gaat snel aan de slag.
De voorstelling is te zien in het theater aan de Tempelstraat op nummer 6 in Beuningen. Kosten 3,50 euro.
Graag reserveren 024-6777034.
Voor meer info, zie www.popppentheatertingeling.n l.

loading

Loading articles...

Loading