Ondernemer van het jaar Beuningen 2015

21 mei 2015, 13:31 Gemeente
business 740075 1280 e1432207292462
publiek domein

De gemeente Beuningen initieert ook dit jaar weer het jaarlijkse Business event met de verkiezing Ondernemer van het jaar Beuningen en de slogan “Bedrijvig Beuningen Inspireert”. Op woensdag 23 september vindt het Business event plaats bij Gasterij de Arend in Winssen.

Voordragen of inschrijven

Vanaf 20 mei kunnen bedrijven zich inschrijven of een ander bedrijf voordragen. Inschrijven kan per e-mail bij Henk Palm via [email protected] . Hierna ontvangt u het inschrijfformulier. Het formulier kunt u ook rechtstreeks downloaden op www.beuningen.nl/ondernemen . Inschrijven is mogelijk tot 22 juni.

Jury

De jury bestaat uit mevrouw W. Göttgens en de heren M. Enning, H. Peters en de winnaars van de laatste verkiezing de heren L. Moerman en A. Theuws. Zij nomineren aan de hand van de motivatie drie kandidaten. Dit gebeurt begin juli. Daarna bezoekt de jury de genomineerde bedrijven.
Om tot een beoordeling te komen, maakt de jury een keuze aan de hand van de volgende criteria:

  • Onderscheidend zijn in de eigen branche/beroepsgroep
  • Continuïteit van het bedrijf
  • Uitstraling van het bedrijf
  • Servicegerichtheid
  • Maatschappelijke betrokkenheid
  • Duurzaamheid
  • Innovatief vermogen

Business event 23 september

Het officiële programma start om 19.30 uur. Partners van het Business event wordt de gelegenheid geboden om voorafgaand met de genomineerden een diner te gebruiken. U bent van harte welkom.

Wilt u aanwezig zijn dan kunt u zich aanmelden via www.beuningen.nl/ondernemen (klik op de button Inschrijfformulier 23 september) of stuur een e-mailbericht aan [email protected] .