Lever luiers en incontinentie- materiaal apart in

21 nov , 9:12 Gemeente
dar luiers
beuningen

Gebruikt u incontinentiemateriaal? Of zitten uw kinderen in de luiers? Lever gebruikte luiers en incontinentiemateriaal dan apart in!

De gemeente Beuningen en Dar gaan samen met u voor minder restafval. U bepaalt zelf wanneer u uw volle luierzak naar de luiercontainer brengt.

Voor het scheiden van luiers en incontinentiemateriaal heeft u speciale luierzakken nodig. De zakken kunt u op verschillende locaties halen, kijk hiervoor op www.dar.nl/luiers. De speciale luierzakken zijn gratis.

Volle luierzakken brengt u naar de speciale luiercontainer. Deze vindt u op verschillende plekken in de gemeente. Let op! U heeft toegang nodig om met uw afvalpas de luiercontainer te openen. Vraag digitaal toegang voor het gebruik van de luiercontainer via www.dar.nl/luiers. Hier vindt u ook de locaties van de luiercontainers.

Met luiers en incontinentiemateriaal gescheiden inleveren, winnen we ook meer grondstoffen. De ARN maakt van uw luiers en incontinentiemateriaal nieuwe producten en wint hier energie uit. Hoezo vieze luiers? Frisse winst!