Vernieuwde kruising Kerkplein–Mauritsplein–Bongerdstraat in Beuningen klaar

06 nov , 18:09 • Gemeente
888816917_1650563756864522_5796473255715591587_n
Straatverbeteraar.nl
De vernieuwde kruising Kerkplein–Mauritsplein–Bongerdstraat in het centrum van Beuningen is klaar. De werkzaamheden zijn dankzij een goede samenwerking een halve week eerder afgerond dan gepland.
Op vrijdagochtend 6 november 2026 werd de kruising feestelijk in gebruik genomen. Wethouder Cobussen verraste de eerste voorbijgangers met een bedankje voor hun geduld tijdens de werkzaamheden.

Veiliger oversteken

De vernieuwde kruising moet zorgen voor een veiligere en overzichtelijkere verkeerssituatie. Door de verhoogde aanleg en de extra ruimte kunnen voetgangers gemakkelijker en veiliger oversteken. Vooral voor oudere bewoners en bezoekers van woonzorgcentrum Alde Steeg is dit een belangrijke verbetering.

Tevreden over resultaat

Wethouder Cobussen is blij met de vernieuwde kruising. “Ik ben heel blij met deze vernieuwde kruising. Het is een belangrijke verbetering voor de verkeersveiligheid, zeker voor de vele oudere mensen die hier dagelijks oversteken.”
De wethouder bedankt daarnaast alle betrokken bewoners en organisaties voor het meedenken. Ook spreekt hij zijn waardering uit voor aannemer Willems Winssen BV, stratenmaker F. de Waal Grondverzet en Bestratingen en projectleider De Straatverbeteraar. Dankzij de gezamenlijke inzet kon het werk eerder worden afgerond dan gepland.
loading

Loading articles...

Loading