Ontstressen aan de Waal

22 sep 2014, 18:15 Nieuws
bikes blauwe verlichting 915x518 1

Waar kun je beter ontstressen dan in de natuur? De Beuningse uiterwaarden zijn een prima plek om de dag ontspannen te beginnen. Zondag 28 september begeleidt docente Irma Soetekouw u in een serie tai-chi oefeningen. De lessenserie loopt door tot eind oktober.De oefeningen zijn geschikt voor mensen van alle leeftijden, en hebben een positief effect op zowel lichaam als geest. Met onder meer evenwichtsoefeningen, bewuste ademhaling en veel plezier. Na afloop keert u fit en ontspannen terug naar Het Dijkmagazijn, waar koffie en thee klaar staat.

Elke zondag komen andere oefeningen aan bod. Het is mogelijk om aan elke bijeenkomst apart deel te nemen. U kunt het dus geheel vrijblijvend een keer proberen.

Als de activiteit bij slecht weer niet doorgaat, wordt dit op zondag om 9.00 uur bekend gemaakt via www.irmasoetekouw.nl

Activiteit : Ontstressen aan de Waal

: Zondag 28 september, voor volgende data kijk op website

hetdijkmagazijn.nl

Aanvang : 10.30 tot 12.00 uur

Entree : € 5,00 per keer

Locatie : Het Dijkmagazijn

Adres

: Dijk 41 Beuningen

Voor informatie en reservering: [email protected]

HS