Plaatsing digitale informatieborden

Digitaal Informatiebord in aanbouw in Winssen.
Foto: Beuningen Nieuws

In onze gemeente komen op drie plekken digitale informatieborden.

Bij de invalswegen van onze gemeente komen digitale informatieborden. De borden met de houten stroken en de publicatieframes zijn weggehaald. De borden staan straks langs de Schoenaker en de Van Heemstraweg zodat iedereen die de gemeente inrijdt vanuit Wijchen, Nijmegen en Deest de borden ziet. Het eerste bord, bij de Schoenaker, is deze week al te bewonderen. De andere twee borden volgen in september.

Het onderste gedeelte is bedoeld voor commerciële reclame. Dat gedeelte wordt beheerd door Brouwer & Partner. Het bovenste gedeelte is voor gemeentelijke informatie. Dat deel wordt gebruikt voor evenementen en andere activiteiten. Bij calamiteiten wordt het bord ook gebruikt om inwoners en bezoekers te informeren. Uw evenement op het digitale bord? Bekijk de spelregels.

Reacties