Leesclub filosofie in Beuningen zoekt nieuwe leden

29 jul 2022, 23:32 Nieuws
beuningen leesclub
Leesclub Beuningen

Houdt u ervan om te lezen over filosofie en zou u ook wel met anderen over filosofische stromingen en filosofen willen praten?

Er zijn plaatsen vrij in de filosofie-leesgroep Fil1 in Beuningen. De groep komt iedere 4 tot 5 weken op woensdagavond om 19:30 uur bij elkaar aan de grote leestafel in de bibliotheek in Beuningen.

Komend seizoen worden besproken Meer dan een mens van A. Nusselder, Waarheidszoekers van C. Zweistra, Door Spinoza’s lens van T. Beeckman, Metafysica van G.J. vd Heijden, De kunst van het ouder worden van Cicero, De democratie denken van Pierre Rosanvallon en Frictie, ethiek van Miriam Rasch.

Is uw belangstelling gewekt en wilt u meer weten? Daarvoor kunt u terecht bij de contactpersoon, Ekko Smith, via e-mail [email protected] .

De boeken worden gekozen uit door deskundigen opgestelde boekenlijsten van de landelijke leesclub-organisatie Senia en besproken aan de hand van leeswijzers met discussievragen. Zie www.senia.nl voor meer informatie.