55 km-route tijdens 100e editie Vierdaagse

13 jul 2016, 13:09 Nieuws
intocht vierdaagse 2006 dag 1 e1429743861639
wikipedia/Maurits90

Tijdens de 100e editie van de Vierdaagse verwelkomen we naast de 30, 40 en 50 km-lopers ook de wandelaars van de 55 km. Zij komen in Winssen de gemeente binnen en vervolgen hun weg via Ewijk naar Beuningen om daar aan te sluiten bij de rest van de Vierdaagselopers.

55km-route

De wandelaars passeren vanaf ongeveer 10.30 uur de gemeentegrens bij Winssen. De route loopt via de Kooistraat, linksaf de Betenlaan in, rechtsaf naar de Koningstraat, over het viaduct boven de A50. Vervolgens loopt de route door via de Koningstraat tot in Beuningen zelf. Daar voegen de wandelaars zich via de Krommehoekstraat bij de andere wandelafstanden op de Wilhelminalaan. We verwachten dat de laatste 55 km-lopers rond 15.00 uur in Beuningen aankomen.

Bereikbaarheid

De gemeente Beuningen onthaalt de wandelaars feestelijk. Samen met inwoners en ondernemers. Dat brengt gezelligheid met zich mee, maar misschien voor u ook wat overlast. Het parcours voor de 55 km is tijdens de doorkomst tussen 10.30 en 15.00 uur afgesloten voor gemotoriseerd verkeer. Wilt u daarom uw auto ook niet op het parcours parkeren? Dan blijft de weg vrij voor de wandelaars. In geval van calamiteiten is de bereikbaarheid van uw woning of bedrijf gewaarborgd. Daarover zijn met de hulpdiensten afspraken gemaakt. Verkeersregelaars leiden dit in goede banen.

Zelf activiteiten organiseren

Wilt u tijdens de doorkomst zelf (commerciële) activiteiten langs de 55 km-route bij uw woning of bedrijf ondernemen? Leuk! Houd er wel rekening mee dat hiervoor regels gelden. Deze regels vindt u via de link www.beuningensportief.nl onder het kopje ‘Doortocht 4-daagse’.