Aanpassingen buslijnen Weurt vanaf 11 mei

07 mei 2015, 22:08 Nieuws
800px dris heyendaalshuttle e1431031154507
publiek domein

In verband met de werkzaamheden aan de van Heemstraweg in Weurt geldt er vanaf maandag 11 mei een aangepaste dienstregeling voor de lijnen 85, 11 en 5. Dit is voor de periode van ongeveer 3 maanden.

De belangrijkste aanpassingen die vervoerder Breng meldt op haar website:

Buslijn 5

Buslijn 5 rijdt van Nijmegen naar Beuningen v.v. een aangepaste route: vanaf de Industrieweg via de Westkanaaldijk, de Lagelandseweg, de Hogelandseweg, de Nieuwe Pieckelaan en de Houtduiflaan naar de Burg. Geradtslaan.

Vanaf de Burg. Geradtslaan:

  • rijden de ritten met eindpunt Beuningen door tot de halte Pottenbakker, vandaar gaan de bussen via dezelfde route terug richting Nijmegen.
  • rijden de ritten die in Beuningen van buslijn 5 overgaan op buslijn 11 naar Nijmegen via de Wilhelminalaan naar de tijdelijke halte Tiberiuslaan; vanaf deze halte rijdt buslijn 11 dan via de normale route richting Nijmegen.

Buslijn 11

Buslijn 11 rijdt komende vanaf Nijmegen in Beuningen de normale route tot de tijdelijke halte Tiberiuslaan. Vanaf deze halte rijden de bussen als buslijn 5 via de Wilhelminalaan naar de Burg. Geradtslaan en vandaar via de omleidingsroute van buslijn 5. De route in Beuningen-West (zowel van buslijn 5 als 11) komt deels te vervallen.

Buslijn 85

De gevolgen voor buslijn 85 zijn beperkt. Er is een omleidingsroute via Weurt-Noord, de bussen stoppen daar bij een tijdelijke halte. De halte Weurt Kerkstraat vervalt tijdelijk. De aangepaste vertrektijden en de kaart met omleidingsroutes vindt u in de folder tijdelijke dienstregelingen 5, 11 en 85.

Dus raadpleeg voor vertrek altijd even de online reisplanner op http://breng.nl/reisplanner/693