Afgelopen week meerdere inbraken gepleegd in Beuningen

01 feb 2017, 22:06Nieuws
Beuningen - De afgelopen weken zijn er in Beuningen meerdere woninginbraken gepleegd. Ook afgelopen nacht was het raak op de Tituslaan en Valerianuslaan. De dader gebruikte de zogenaamde "Bulgaarse" methode om binnen te komen.
In de bovenstaande video kunt u zien hoe dat in zijn werk gaat en nog belangrijker; hoe u dit kunt voorkomen!
Agenten komen vaak bij woningen waar sinds de oplevering, ergens in de 80/90-er jaren, niet meer is gekeken naar het hang en sluitwerk. Je komt er vaak pas achter als het te laat is maar inbrekers maken dankbaar gebruik van deze verouderde sloten.
Heeft u iets gezien of gehoord wat te maken kan hebben met deze inbraken neem dan contact met de politie op via 0900-8844. Mocht u meer weten maar het lastig vinden om een melding te maken dan kan dat natuurlijk ook anoniem via 0800-7000 (meld misdaad anoniem).
loading

Loading articles...

Loading