EWIJK, 9 oktober 2010 - Woensdag 6 oktober rond 15.45 uur vond er een ongeval plaats op het fietspad van de Van Heemstraweg. Ter hoogte van de brug bij de A50 in Ewijk, raakte een zwart busje van de weg. Dit voertuig kwam op het naastgelegen fietspad terecht, waar 2 meisjes van 12 en 13 fietsten.Door de onverwachte manouvre van het busje kwamen beide meisjes ten val zonder dat er een aanrijding plaatsvond. Door de val raakten de kleding en fietsen van de meisjes beschadigd. Een meisje brak haar voortanden.
De bestuurder van het busje vervolgde op een andere manier zijn weg; hij heeft mogelijk niets van de val gemerkt. Toch komt de politie graag in contact met getuigen en de bestuurder van het busje.Heeft u iets gezien of andersoortige informatie, neem dan contact op met de politie via het nummer 0900- 88 44.
EWIJK, 9 oktober 2010 - Woensdag 6 oktober rond 15.45 uur vond er een ongeval plaats op het fietspad van de Van Heemstraweg. Ter hoogte van de brug bij de A50 in Ewijk, raakte een zwart busje van de weg. Dit voertuig kwam op het naastgelegen fietspad terecht, waar 2 meisjes van 12 en 13 fietsten.
Door de onverwachte manouvre van het busje kwamen beide meisjes ten val zonder dat er een aanrijding plaatsvond. Door de val raakten de kleding en fietsen van de meisjes beschadigd. Een meisje brak haar voortanden.
De bestuurder van het busje vervolgde op een andere manier zijn weg; hij heeft mogelijk niets van de val gemerkt. Toch komt de politie graag in contact met getuigen en de bestuurder van het busje.
Heeft u iets gezien of andersoortige informatie, neem dan contact op met de politie via het nummer 0900- 88 44.