BEUNINGEN, 25 januari 2012 - Webfm & Webtv verwelkomt haar nieuwe columnist: de heer E. van Wijk verzorgt vanaf vrijdag 27 januari zijn actuele, satirische column Beuningse Babbels voor de publieke lokale omroep van de gemeente Beuningen.De Beuningse Babbels verschenen de afgelopen twee jaar in De Koerier. Het weekblad besloot echter een andere redactionele koers te gaan varen, waar de vaak politiek georienteerde columns van de heer E. van Wijk niet langer in passen. Programmaleider Patrick Huisman is ingenomen met de komst van de columnist. "Net als vele anderen heb ik de Babbels de laatste jaren met plezier en soms wat verontwaardiging gelezen. De heer E. van Wijk weet plezierig te prikkelen, het zou zonde zijn als zo'n eigen geluid zou verdwijnen. Daar komt bij dat we nog geen column hadden, dus hij is meer dan welkom om voor ons zijn kritische blik op Beuningen te blijven werpen."
BEUNINGEN, 25 januari 2012 - Webfm & Webtv verwelkomt haar nieuwe columnist: de heer E. van Wijk verzorgt vanaf vrijdag 27 januari zijn actuele, satirische column Beuningse Babbels voor de publieke lokale omroep van de gemeente Beuningen.
De Beuningse Babbels verschenen de afgelopen twee jaar in De Koerier. Het weekblad besloot echter een andere redactionele koers te gaan varen, waar de vaak politiek georienteerde columns van de heer E. van Wijk niet langer in passen.
Programmaleider Patrick Huisman is ingenomen met de komst van de columnist. "Net als vele anderen heb ik de Babbels de laatste jaren met plezier en soms wat verontwaardiging gelezen. De heer E. van Wijk weet plezierig te prikkelen, het zou zonde zijn als zo'n eigen geluid zou verdwijnen. Daar komt bij dat we nog geen column hadden, dus hij is meer dan welkom om voor ons zijn kritische blik op Beuningen te blijven werpen."
"Wel hebben we hem gevraagd hij af en toe buiten de gemeentegrenzen wil kijken, omdat wij ook voor Druten en West Maas en Waal programma's maken", besluit Huisman.
Voorlopig verschijnt elke vrijdag een nieuwe editie van de column op de website. Daarnaast wordt bekeken of er plaats is voor de bijdrage in de radio- en televisieprogrammering van de omroep.
.