Op donderdag 10 november 2016 start Indigo in De Lèghe Polder te Beuningen een cursus voor mensen met slaapproblemen uit gemeente Beuningen, die beter willen leren slapen.
Een enkele keer slecht slapen is niet erg. Maar wie een aantal weken regelmatig 's nachts slecht slaapt, wordt overdag oververmoeid, krijgt concentratieproblemen en wordt prikkelbaar. Slaapproblemen kunnen het gevolg zijn van spanningen en problemen. Soms echter blijft het slaapprobleem bestaan nadat de spanningen zijn verdwenen. In deze cursus krijgen de deelnemers meer zicht op hun slaapprobleem en handreikingen voor een betere nachtrust.
Er zijn zes bijeenkomsten op donderdag van 15.00-17.00 uur. De data zijn 10 + 17 + 24 november, 1 + 8 + 15 december 2016. De kosten zijn € 40,- (inclusief boek).
Heeft u belangstelling voor de cursus dan graag aanmelden bij Indigo T 026-3124483 of per email
[email protected]