Cursus mantelzorgen "werken en zorgen"

28 feb 2016, 9:24 Nieuws
ontspoorde mantelzorg e1441963656163
BNG

Behoefte aan ontspanning hebben we allemaal. Dat geldt zeker voor mensen die de zorg voor een naaste hebben n.l. “De Mantelzorger” Vaak hebben die mantelzorgers ook nog een baan en kinderen. Veel mantelzorgers vinden het vanzelfsprekend dat ze voor een ander zorgen. Maar dat wil niet zeggen dat het ook altijd vanzelf gaat. Daarom organiseren wij weer de cursus “Zorg voor Jezelf”

Beter in balans, meer energie, minder stress. Wil je dit leren op een leuke en ontspannende manier? Lekker wandelen en ontspannen in de natuur, mét aandacht voor je ademhaling. Met verrassende oefeningen en vooral ook met plezier. Je krijgt handige “tools” mee om thuis voort te zetten waardoor jij “goed in je vel” blijft zitten!

Doe mee en voel je goed!

De cursus is bedoeld voor (werkende) mantelzorgers uit de gemeente Beuningen en bestaat uit 5 bijeenkomsten van 1,5 uur. U ontmoet andere mantelzorgers, gaat met elkaar in gesprek en actief in beweging. De cursus wordt deskundig begeleid en besteedt vooral aandacht aan het versterken van eigen vaardigheden en talenten. De beweegoefeningen zijn eenvoudig, iedereen kan meedoen. De cursus gaat van start bij voldoende aanmeldingen (minimaal 8 cursisten).

De eerste bijeenkomst is op dinsdag 29 maart en vervolgens op 5 april, 12 april, 19 april en 26 april van 19.30 tot 21.00u. Enkele weken na afloop van de cursus is er nog een terugkombijeenkomst. De datum van die bijeenkomst wordt gepland in onderling overleg met docent en de cursisten. De kosten voor deelname aan de cursus zijn € 20,00

Vooraf aanmelden voor deze cursus is noodzakelijk en kan door te bellen met Perspectief: 024-6750939 en vragen naar Ans Jansen. Mailen kan ook [email protected]