
Op dinsdag 9 februari komt de BZT-show naar Oelewaal. Het belooft een wervelende show te worden voor het hele gezin en alle inwoners van Winssen. De show begint om 17.00 uur (vanaf 16.00 zaal open) en zal tot ca. 19.00 uur duren, aansluitend neemt de jeugdprins(es) en grote prins afscheid.
De Jeugdcommissie van “de Vlegeltjes” streeft ernaar om zoveel mogelijk de jeugd te betrekken bij het mooiste dorpsfeest van het jaar. “Carnaval is een feest voor jong én oud,” aldus Borny Reuvers, het nieuwste lid van de jeugdcommissie,“ en daarom organiseren we dit jaar ook een BZT-show voor het hele dorp!” Dit jaar worden de activiteiten voor de jeugd naast een showmiddag verder uitgebreid met de junior dorstvlédancers . Onder leiding van twee grote dorstvlédancers Nienke van Zuylen en Lisa Janssen dansen vanaf oktober een 8tal jonge dames van groep 5-6. Tijdens de jeugdzitting op zondagmiddag 10 januari verzorgen zij een spetterend optreden.
Alle kinderen van basisschool “De Wegwijzer” hebben een wens mogen indienen die tijdens de BZT-show kan worden vervuld. Hier is volop gehoor aan gegeven zodat tijdens de show als rode draad verschillende wensen in vervulling gaan. De organisatie probeert met behulp van vele vrijwilligers uit Winssen en omstreken zo veel mogelijk wensen uit te laten komen:
Alles kan, in de BZT-show!
Ook zullen vaste spelonderdelen als “Proppen” en de “BZTerminator” de revue passeren en zullen we de herkenningstunes live horen van onze eigen bzt-band. Voor de mogelijkheid tot eten wordt gezorgd. Alles wordt gepresenteerd door onze eigen Jetske (Joyce) en Pepijn (Borny). Iedereen is welkom, ouders, kinderen, opa’s en oma’s en natuurlijk alle mensen uit Oelewaal die van carnaval vieren houden.