
Op zondag 4 juli bestaat het prachtige speelpark “Hondenheuvel” in Ewijk, alweer 2 jaar. En dat vieren ze voortaan elk jaar.
Met, door Corona, een rommelige tijd achter zich, maar tegelijk door het realiseren van een fantastische upgrade, hebben “de Uitwaaiers” op het terrein van Zorggroep Maas&Waal een unieke speeltuin ontwikkeld.
Dagelijks begeleiden vrijwilligers en uitbaters, speelse uren voor tientallen honden, waar de bewoners van de zorginstelling volop van meegenieten en in contact komen met de honden.
Bij dit feest op de eerste zondag in juli, zijn ‘s morgens vaste klanten van harte welkom. Namens alle sponsoren, zal om 12.00 uur de naam van het nieuwe tuinhuisje worden onthuld door de grootste gasthond.
Tussen 14.00 en 15.30 uur is Hondenheuvel deze dag opengesteld voor iedereen, al dan niet met hond, om even rond te kijken op het terrein, dus welkom.
Ingang: Schoolpad 5, tegenover “Er Zit Ligt Iets Bijwa” de kringloopwinkel.