
NIJMEGEN, 30 augustus 2011 - Op maandag 5 september is er een informatieavond over zwangerschap en bevallen in het CWZ te Nijmegen.Een gynaecoloog vertelt over de medische kant van zwangerschap en bevallen, een verpleegkundige vertelt over de gang van zaken tijdens de opname en het verblijf in de kraam- suites. Ook is er gelegenheid om een kijkje nemen in kraamsuites.
NIJMEGEN, 30 augustus 2011 - Op maandag 5 september is er een informatieavond over zwangerschap en bevallen in het CWZ te Nijmegen.
Een gynaecoloog vertelt over de medische kant van zwangerschap en bevallen, een verpleegkundige vertelt over de gang van zaken tijdens de opname en het verblijf in de kraam- suites. Ook is er gelegenheid om een kijkje nemen in kraamsuites.
| Datum: | maandag 5 september 2011 |
| Tijd: | van 19.30 tot 21.30 uur |
| Plaats: | aula CWZ (C08) |
| Voor wie: | aanstaande ouders |
| Aanmelden: | 024 365 78 20 |
Meer informatie: www.cwz.nl > specialismen > gynaecologie.