
Toen ik van mijn werk naar huis reed vond ik langs de oprit van de snelweg een kitten. Hij was heel klein en had pas net de ogen open. Ik kon hem niet laten zitten langs de weg, als ik dat had gedaan was hij zeker doodgereden. Omdat het druk was op de weg heb ik de kitten in de auto gezet. Hij zat rustig onder de bijrijders stoel. Maar eenmaal thuis was de kitten verdwenen. Ik heb lopen zoeken en zoeken, maar geen kat. Ik hoorde hem wel mauwen. Hij was achter mijn dashboard gekropen.
Hij was hartstikke bang en bleef blazen en verstopte zich steeds dieper in de auto. Ik ben naar de garage gereden en de heren moesten enorm lachen. Zij hebben gezocht naar de kitten en kwamen erachter dat hij achter de airbag zat. Na een uur mijn hele dashboard uit elkaar te hebben geschroefd, hebben ze de kitten gered van zijn angstige avontuur. Vervolgens hebben ze mijn auto weer netjes in elkaar gezet. Eigenlijk zou het zeker vijftig euro kosten, maar uiteindelijk zeiden ze 'ach, laat maar zitten'. De monteurs hebben zich zelfs over het beestje ontfermd.
Navraag leerde dat de monteurs het verhaal op Facebook hebben gezet en dat er vele reacties zijn binnengekomen van mensen die de kitten wel in huis wilden nemen.
Bron: Facebook D. Scholtz Beuningen .
[embed][/embed]
D. Scholtz is later nog door Radar gebeld in verband de 'warme douche'. Helaas komt het item wel op de site maar niet op tv valt te lezen op Facebook. Wij van beuningen.nieuws.nl vinden dat deze monteurs een pluim verdienen, vandaar dit bericht!





