BEUNINGEN/EWIJK, 19 oktober 2011 - In de Koningstraat bij Ewijk komen regelmatig gevaarlijke verkeers- situaties voor, vaak tussen fietsers en autoverkeer.Helaas zijn hierbij in het verleden ook slachtoffers gevallen. De ge- meente Beuningen wil graag deze si- tuatie verbeteren en met verkeers- metingen in beeld brengen wat de consequenties zijn van een wegafsluiting voor autoverkeer.De weg wordt daarom voor een proefperiode van 31 oktober tot en met 25 november 2011 afgesloten voor gemotoriseerd verkeer direct ten oosten van de kruising Koningstraat - Alst.
BEUNINGEN/EWIJK, 19 oktober 2011 - In de Koningstraat bij Ewijk komen regelmatig gevaarlijke verkeers- situaties voor, vaak tussen fietsers en autoverkeer.
Helaas zijn hierbij in het verleden ook slachtoffers gevallen. De ge- meente Beuningen wil graag deze si- tuatie verbeteren en met verkeers- metingen in beeld brengen wat de consequenties zijn van een wegafsluiting voor autoverkeer.
De weg wordt daarom voor een proefperiode van 31 oktober tot en met 25 november 2011 afgesloten voor gemotoriseerd verkeer direct ten oosten van de kruising Koningstraat - Alst.
(Brom)fietsers en hulpvoertuigen hebben wel doorgang. De afsluiting betreft een tijdelijke verkeersmaatregel. Met de meetgegevens vergelijkt de gemeente later verschillende soorten maatregelen, om vervolgens de meest verkeersveilige oplossing te kiezen. Aanwonenden zijn per brief over de tijdelijke wegafsluiting geïnformeerd.