Lol met wol! Breicafé Winssen 27 oktober

25 okt 2015, 17:20 Nieuws
stocking 456556 1920 e1445789995842
publiek domein

Breien en haken is hip op dit moment en een erg leuke hobby om te doen. De start van dit breicafé ‘Lol met wol’ is een initiatief van 4 enthousiaste dames uit Winssen namelijk Engeline Bubeck, Kitty Coenders, Meidje Coenders en Gerda Marcusse die graag samen met een leuke groep mensen willen gaan handwerken. Want samen breien, haken of een andere vorm van handwerken is gezelliger!

Iedereen is welkom, jong of oud, beginner of gevorderd, man of vrouw. De initiatiefneemsters zoeken meer mensen uit Winssen die graag in groepsverband willen breien of haken. Uiteraard worden er patronen, ervaringen en tips uitgewisseld. De activiteit zelf is gratis maar consumpties zijn voor eigen rekening. Wilt u deelnemen dan is het de bedoeling dat u zelf garen en naalden meeneemt.

Wilt u meer informatie of aanmelden? Dat kan via het contactformulier van stg-perspectief . Zij nemen zo snel mogelijk contact met u op. U kunt zich ook telefonisch aanmelden bij Stichting Perspectief 024-6750 939.

Activiteit: Lol met wol! Breicafé Winssen

Datum

: Dinsdag 27 oktober 2015

Tijd: van19:00tot22:00 uur

Locatie

: Ontmoetingscentrum de Paulus, Molenstraat 2 Winssen.