
Breien en haken is hip op dit moment en een erg leuke hobby om te doen. De start van dit breicafé ‘Lol met wol’ is een initiatief van 4 enthousiaste dames uit Winssen namelijk Engeline Bubeck, Kitty Coenders, Meidje Coenders en Gerda Marcusse die graag samen met een leuke groep mensen willen gaan handwerken. Want samen breien, haken of een andere vorm van handwerken is gezelliger!
Iedereen is welkom, jong of oud, beginner of gevorderd, man of vrouw. De initiatiefneemsters zoeken meer mensen uit Winssen die graag in groepsverband willen breien of haken. Uiteraard worden er patronen, ervaringen en tips uitgewisseld. De activiteit zelf is gratis maar consumpties zijn voor eigen rekening. Wilt u deelnemen dan is het de bedoeling dat u zelf garen en naalden meeneemt.
Wilt u meer informatie of aanmelden? Dat kan via het contactformulier van stg-perspectief . Zij nemen zo snel mogelijk contact met u op. U kunt zich ook telefonisch aanmelden bij Stichting Perspectief 024-6750 939.
Activiteit: Lol met wol! Breicafé Winssen
Datum
: Dinsdag 27 oktober 2015
Tijd: van19:00tot22:00 uur
Locatie
: Ontmoetingscentrum de Paulus, Molenstraat 2 Winssen.





