Maak je eigen griezelige Halloweenmasker bij Het Dijkmagazijn

21 okt , 00:36 Nieuws
masker maken
het dijkmagazijn

BEUNINGEN – Wie durft zijn eigen enge Halloweenmasker te maken? Woensdag 29 oktober organiseert Het Dijkmagazijn een knutselmiddag voor kinderen van 7 tot 13 jaar, waarbij priemende ogen, een haakneus en een mond vol rotte tanden helemaal zelf ontworpen kunnen worden. Het masker kan daarna aan de voordeur hangen om voorbijgangers de stuipen op het lijf te jagen.

De middag begint met een zoektocht naar natuurlijk materiaal in de uiterwaard: rietpluimen, stekelbollen van de klis en stukken schors worden omgetoverd tot haren, neuzen en ogen voor het masker. Binnen kunnen de kinderen verder knutselen en met verf hun creatie nog enger maken, bijvoorbeeld met rode sporen voor bloed of zwarte en blauwe tinten voor een zombie-effect. Het Dijkmagazijn zorgt voor voldoende knutselmateriaal, en grootouders zijn welkom om gratis mee te doen.

De activiteit vindt plaats van 15.00 tot 16.30 uur bij Het Dijkmagazijn aan Dijk 41 (hoek Waardhuizenstraat) in Beuningen. Deelname kost € 2,50 per kind, aanmelden is verplicht via www.dijkmagazijnbeuningen.nl. Maximaal 15 kinderen kunnen meedoen.