Man aangehouden voor plofkraak in Beuningen

27 mrt 2014, 15:59 Nieuws
ouensq3e2guu883jyc7xphc1l politieauto

UTRECHT/BEUNINGEN - Een 20-jarige man uit Utrecht is op 26 maart, na een korte achtervolging, in zijn woonplaats aangehouden op verdenking van het plegen van minstens vier plofkraken.

In het onderzoek naar plofkraken midden vorig jaar in Eindhoven, Beuningen , Zeewolde en Gorinchem kwam na uitgebreid onderzoek de aangehouden man naar voren. Rechercheurs van de Eenheid Rotterdam hielden hem gisteren na een korte achtervolging aan. De man probeerde namelijk te vluchten, maar reed zijn auto klem waarna hij er te voet vandoor probeerde te gaan. In de buurt van zijn woning in de wijk Overvecht kon hij alsnog worden aangehouden.

De zaak in Beuningen waarmee hij op dit moment mee in verband wordt gebracht:

De ram-en plofkraak in Beuningen waarmee hij op dit moment mee in verband wordt gebracht vond plaats op maandag 20 mei 2013 rond 03:45 uur. Dat was op een geldautomaat op het Julianaplein.

Het onderzoek naar de plofkraken wordt voortgezet. Meer aanhoudingen worden niet uitgesloten. De politie ging in Beuningen uit van drie daders.


20-05-2013

Bankkraak mislukt in Beuningen