Mishandeld en bedreigd

01 jul 2012, 23:16Nieuws
bikes blauwe verlichting 915x518 1
HEUMEN/BEUNINGEN, 1 juli 2012 - Een 46-jarige Nijmegenaar, en 43-jarige man (woonplaats nog onbekend) en een 36-jarige inwoner van Tilburg zijn zaterdag ingesloten op het politiebureau en inmiddels in verzekering gesteld. Dit gebeurde nadat zaterdamigddag omstreeks 16.15 uur een getuige meldde dat er een conflict gaande was bij een bedrijfspand op de Schutkolk in Heumben. Daarbij zouden meerdere personen betrokken zijn en ook zou er een vuurwapen in het spel zijn. Diverse surveillance-eenheden gingen zo snel mogelijk die kant op en hielden de drie verdachten aan op verdenking van bedreiging en mishandeling. Ter plekke aangekomen hoorden de politieagenten geschreeuw in een bedrijfspand. Even later zagen zij meerdere personen en spraken met hen om de situatie helder te krijgen. Eén man, de latere aangever, verklaarde dat hij door een drietal mannen mishandeld was en bedreigd met een op een vuurwapen gelijkend voorwerp. Ondertussen waren meer politie-eenheden ter plaatse en twee verdachten konden direct worden aangehouden.Inzet diensthond, 3e verdachte aangehouden Een derde verdachte, met mogelijk een vuurwapen, bleek zich nog op te houden in het pand. Er werd assistentie ingeroepen van een hondenbegeleider die het pand met de hond betrad. Dit had effect, want de verdachte kwam na het aanroepen door de politieagent tevoorschijn en kon worden aangehouden.
HEUMEN/BEUNINGEN, 1 juli 2012 - Een 46-jarige Nijmegenaar, en 43-jarige man (woonplaats nog onbekend) en een 36-jarige inwoner van Tilburg zijn zaterdag ingesloten op het politiebureau en inmiddels in verzekering gesteld.
Dit gebeurde nadat zaterdamigddag omstreeks 16.15 uur een getuige meldde dat er een conflict gaande was bij een bedrijfspand op de Schutkolk in Heumben. Daarbij zouden meerdere personen betrokken zijn en ook zou er een vuurwapen in het spel zijn. Diverse surveillance-eenheden gingen zo snel mogelijk die kant op en hielden de drie verdachten aan op verdenking van bedreiging en mishandeling.
Ter plekke aangekomen hoorden de politieagenten geschreeuw in een bedrijfspand. Even later zagen zij meerdere personen en spraken met hen om de situatie helder te krijgen. Eén man, de latere aangever, verklaarde dat hij door een drietal mannen mishandeld was en bedreigd met een op een vuurwapen gelijkend voorwerp. Ondertussen waren meer politie-eenheden ter plaatse en twee verdachten konden direct worden aangehouden.
Inzet diensthond, 3e verdachte aangehoude n
Een derde verdachte, met mogelijk een vuurwapen, bleek zich nog op te houden in het pand. Er werd assistentie ingeroepen van een hondenbegeleider die het pand met de hond betrad. Dit had effect, want de verdachte kwam na het aanroepen door de politieagent tevoorschijn en kon worden aangehouden.
De drie verdachten zijn gefouilleerd en daarna overgebracht naar het politiebureau.
Zoeken naar wapen
Omdat bij de verdachten geen wapen werd aangetroffen, zocht de politie meteen de directe omgeving af. Met succes. Ook troffen agenten in de buurt een auto van de verdachten aan en nam die voor verder onderzoek van forensische opsporing in beslag.
Van een 47-jarige inwoner uit de gemeente Beuningen is aangifte opgenomen. De politie stelt verder onderzoek in naar deze zaak; onder andere zullen nog meer mensen gehoord gaan worden.

loading

Loading articles...

Loading