
GEMEENTE, 28 april 2011 - Stichting Cizira Botan houdt in mei een kledingactie. Deze stichting is één van de vier charitatieve instellingen die een vergunning voor een kledinginzameling heeft gekregen van de gemeente. Het Centraal Bureau Fondsenwerving heeft deze Stichting positief beoordeeld.De Stichting gebruikt de opbrengst van de ingezamelde kleding voor het verlenen van hulp aan moeders en kinderen in Cizira Botan. In dit gebied zijn veel mensen op de vlucht voor oorlogsgeweld. De stichting onderhoudt contact met humanitaire organisaties en met mensenrechtenorganisaties.Pas op voor illegale kledinginzamelingenIn een aantal gemeenten komt het de laatste tijd voor dat de kleding illegaal wordt opgehaald. Bijvoorbeeld door voor de erkende inzamelaar uit te rijden. Om de illegale inzamelingen zo min mogelijk aan informatie te helpen, noemen wij alleen nog de maand van de inzameling en de naam van de stichting. U ontvangt van deze stichting een plastic zak met opdruk.
GEMEENTE, 28 april 2011 - Stichting Cizira Botan houdt in mei een kledingactie. Deze stichting is één van de vier charitatieve instellingen die een vergunning voor een kledinginzameling heeft gekregen van de gemeente. Het Centraal Bureau Fondsenwerving heeft deze Stichting positief beoordeeld.
De Stichting gebruikt de opbrengst van de ingezamelde kleding voor het verlenen van hulp aan moeders en kinderen in Cizira Botan. In dit gebied zijn veel mensen op de vlucht voor oorlogsgeweld. De stichting onderhoudt contact met humanitaire organisaties en met mensenrechtenorganisaties.
Pas op voor illegale kledinginzamelingen
In een aantal gemeenten komt het de laatste tijd voor dat de kleding illegaal wordt opgehaald. Bijvoorbeeld door voor de erkende inzamelaar uit te rijden. Om de illegale inzamelingen zo min mogelijk aan informatie te helpen, noemen wij alleen nog de maand van de inzameling en de naam van de stichting. U ontvangt van deze stichting een plastic zak met opdruk.






