"Ondernemers Vereniging Beuningen de winter in"

07 dec 2011, 14:10 Nieuws
sipx3y82u34gs8vjd4wfq34sc 104046

BEUNINGEN, 7 december 2011 - Onder de rook van Nijmegen vinden we een gezellig en gemoedelijk dorp Beuningen, in de volksmond ook wel "Bunninge" genoemd in. Het winkelgebied is knus en veelzijdig.Tijdens de winterdagen is het centrum gezellig verlicht. Na een mooi jaar achter de rug met veel mooie evene- menten heeft de ondernemersvereni- ging moeten besluiten om de kerst op een sobere maar niet minder gezellige manier in het centrum voor de consument in te richten. Vanwege (onvoorziene) financiële onmacht zijn wij genoodzaakt om het Kerstevenement 2011 een andere invulling te gaan geven. Alle pleinen in het centrum zijn sfeervol en warm aangekleed met kerstbomen, kerstverlichting en kerstmuziek. De etalages stralen rijkelijk van de lichtjes, de mooie cadeaus, kleding en lekkernijen.

BEUNINGEN, 7 december 2011 - Onder de rook van Nijmegen vinden we een gezellig en gemoedelijk dorp Beuningen, in de volksmond ook wel "Bunninge" genoemd in. Het winkelgebied is knus en veelzijdig.

Tijdens de winterdagen is het centrum gezellig verlicht. Na een mooi jaar achter de rug met veel mooie evene- menten heeft de ondernemersvereni- ging moeten besluiten om de kerst op een sobere maar niet minder gezellige manier in het centrum voor de consument in te richten. Vanwege (onvoorziene) financiële onmacht zijn wij genoodzaakt om het Kerstevenement 2011 een andere invulling te gaan geven. Alle pleinen in het centrum zijn sfeervol en warm aangekleed met kerstbomen, kerstverlichting en kerstmuziek. De etalages stralen rijkelijk van de lichtjes, de mooie cadeaus, kleding en lekkernijen.

18 december koopzondag
van 12:00 tot 17:00

Het winkelcentrum telt meer dan 100 winkels, en waar nog gratis geparkeerd mag worden. Met boeken- , schoenen- en trendy modewinkels tot woondecoratie zaken én een ruim aanbod van supermarkten. Een mooi centrum voor de dagelijkse boodschappen en de speciale aankopen voor de kerst. Daarnaast biedt het centrum ruimte om te genieten op een terras of bij een gezellige stand van één van de cafés en/of restaurants waar glühwein of ander kerst- lekkers wordt geserveerd.

Live muziek, glühwein, arrenslee
Op de koopzondag zal de sfeer extra worden opgeluisterd door live muziek door het dorp heen, gezellige kerstmuziek onder het genot van een hapje en drankje tijdens het winkelen. Diverse horecagele- genheden hebben hun deuren geopend en buiten wordt glühwein en chocolademelk geschonken. De winterse taferelen krijgen een extra dimensie in de vorm van verse sneeuw en een sneeuwman, welke samen met de Kerstman en zijn arrenslee het dorp doorkruisen. Allemaal ingrediënten om er gezellige winkel middag van te maken.

OVB