Open dag gemeente Beuningen

24 aug 2011, 11:45 Nieuws
bikes blauwe verlichting 915x518 1

GEMEENTE, 24 augustus 2011 - Gemeente Beuningen organiseert op zaterdag 24 september een open dag voor al haar inwoners.De dag vindt plaats op de gemeen- tewerf (van Heemstraweg 95) en duurt van 10.00 tot 15.00 uur. Op deze dag kunt u zien en beleven wat de gemeente voor u kan betekenen.Op de werf staan deze dag verschillende stands met informatie over de diensten van de gemeente en verschillende instellingen, zoals Stichting Perspectief en het Dijkmagazijn. Ook laat de werf graag hun voertuigen aan u zien.Kom naar de demonstratie van de brandweer, of doe mee aan een krachtproefmeting of scootmobielparcours. Uw kinderen kunnen zich vermaken op het springkussen. Nog een verzamel- box nodig voor kleine elektrische apparaten? De gemeente deelt ze die dag uit.

GEMEENTE, 24 augustus 2011 - Gemeente Beuningen organiseert op zaterdag 24 september een open dag voor al haar inwoners.

De dag vindt plaats op de gemeen- tewerf (van Heemstraweg 95) en duurt van 10.00 tot 15.00 uur . Op deze dag kunt u zien en beleven wat de gemeente voor u kan betekenen.

Op de werf staan deze dag verschillende stands met informatie over de diensten van de gemeente en verschillende instellingen, zoals Stichting Perspectief en het Dijkmagazijn. Ook laat de werf graag hun voertuigen aan u zien.

Kom naar de demonstratie van de brandweer, of doe mee aan een krachtproefmeting of scootmobielparcours. Uw kinderen kunnen zich vermaken op het springkussen. Nog een verzamel- box nodig voor kleine elektrische apparaten? De gemeente deelt ze die dag uit.