BEUNINGEN/EWIJK, 11 mei 2012 - Het politiebureau aan de Molenstraat in Beuningen verhuist komende zomer naar het pand in Ewijk waar de verkeerspolitie in zit.Het pand aan de Van Heemstrawegn waar op dit moment de verkeerspolitie al enkele jaren gebruik van maakt, wordt op dit moment verbouwd. Naar verwachting is dat in de zomer klaar. Het politiebureau aan de Molenstraat in Beuningen zal vanaf dat moment naar het pand in Ewijk verhuizen en bij de verkeerspolitie intrekken.
BEUNINGEN/EWIJK, 11 mei 2012 - Het politiebureau aan de Molenstraat in Beuningen verhuist komende zomer naar het pand in Ewijk waar de verkeerspolitie in zit.
Het pand aan de Van Heemstraweg waar op dit moment de verkeerspolitie al enkele jaren gebruik van maakt, wordt op dit moment verbouwd.
Naar verwachting is dat in de zomer klaar. Het politiebureau aan de Molenstraat in Beuningen zal vanaf dat moment naar het pand in Ewijk verhuizen en bij de verkeerspolitie intrekken.
Het is op dit moment nog niet bekend wat er met het oude pand aan de Molenstraat gaat gebeuren.