Na het succes van de voorstelling 'Een Vensterbank vol Vergeet Mij Nietjes' brengt Stichting Vivendi dit jaar twee nieuwe voorstellingen, een zomer- en een kerstprogramma. Waarvan het zomerprogramma 'Ranja met een Rietje' 7 juni feestelijk in première zal gaan.
Sophie en Rietje nemen het publiek mee op reis naar de Mediterannee' van Toon Hermans of drinken zij ranja met een rietje 'Aan de Costa del Sol'.
Stichting Vivendi maakt kunst uit liefde voor het leven, en wilt hiermee kwetsbare groepen verlichting brengen. Hiermee richt de stichting zich vooral op senioren en/of ouderen.
Met sketches en liedjes uit de jaren '50 en '60 neemt stichting Vivendi u mee terug naar die mooie tijd van weleer. We brengen herinneringen tot leven en bieden u een avond om nooit te vergeten.
"Ze praat nog maar zelden, maar zong nu alles mee. Kippenvel". Is slechts één van de vele reacties op de voorstelling 'Een Vensterbank vol Vergeet Mij Nietjes' van Stichting Vivendi. De voorstellingen van Stichting Vivendi zijn geschikt voor senioren verenigingen en zorginstellingen.
(betalen kan voorafgaand aan de voorstelling aan de kassa) De voorstelling vindt plaats op 7 juni om 20.00 tot ± 21.30u
Activiteit: Première Ranja met een Rietje
Datum: 7 juni
Tijd: Van 20.00 tot ± 21.30 uur.
Locatie: Theater de Molen, Molenstraat 54 Beuningen.