Zaterdag 5 april zijn peuters, jonge kleuters en hun ouders/opvoeders welkom om samen buiten te spelen bij het Kreekpark in Beuningen. Broertjes en zusjes zijn ook welkom. Jonge kinderen verkennen graag hun wereld, dat vinden ze spannend en leuk. Onder begeleiding van Het Dijkmagazijn en KION kan dat op een vertrouwde en veilige manier.
We vertrekken vanaf de KION locatie bij KC De Hoeven lopen we naar Kreekpark. Daar kunnen de peuters volop klauteren over boomstammen, beestjes vangen en spelen met zand en groen. Voor peuters bestaat er geen groter plezier dan vrij te spelen in het groen. Zeker met broertjes, zusjes en andere peuters om vriendjes mee te worden. Als ouder/opvoeder is het boeiend peuters te volgen in hun spel. En ook om enthousiast mee te doen en te beleven hoe fijn dat samen is. Medewerkers van KION en Het Dijkmagazijn zorgen voor een prettige sfeer om een ontspannen ochtend te hebben met de peuters en jonge kleuters. Trek je kind kleren aan die een beetje vies mogen worden. Kom je ook met je kind Samen Buiten Spelen?
Activiteit i.s.m. GGD Gelderland Zuid, KION en Beuningen Samen in Beweging. Bij slecht weer of andere beperkingen beslissen we op de dag zelf of de activiteit door kan gaan en krijgt u voor 9.00 uur bericht.
Samen buiten spelen, zaterdagen 5 april, 10.00-11.30 uur, startlocatie KION Hoeven, daarna naar Kreekpark Beuningen. Max 30 kinderen (mét hun ouder/opvoeder) tot 4 jaar, deelname gratis. Broertjes en zusjes zijn ook welkom. Aanmelden per keer is fijn maar niet verplicht: www.dijkmagazijnbeuningen.nl Hier staan ook de volgende SamenBuitenSpelen activiteiten aangekondigd