EWIJK, 10 juli 2010 - Het Actiecomité A50 Ewijk heeft begin juni een stichting opgericht in de veronderstelling dat een stichting als een serieuzere gesprekspartner wordt gezien bij de gemeente, Rijkswaterstaat en de bevolking.De stichting heeft als doel de activiteiten van belanghebbenden te bundelen en gemaakte onkosten gezamenlijk te dragen. Hiervoor zal men sponsoren gaan benaderen maar als eerste is de gemeente Beuningen om subsidie verzocht omdat de stichting uiteindelijk strijd voor het leefklimaat van de inwoners van gemeente Beuningen.
EWIJK, 10 juli 2010 - Het Actiecomité A50 Ewijk heeft begin juni een stichting opgericht in de veronderstelling dat een stichting als een serieuzere gesprekspartner wordt gezien bij de gemeente, Rijkswaterstaat en de bevolking.
De stichting heeft als doel de activiteiten van belanghebbenden te bundelen en gemaakte onkosten gezamenlijk te dragen. Hiervoor zal men sponsoren gaan benaderen maar als eerste is de gemeente Beuningen om subsidie verzocht omdat de stichting uiteindelijk strijd voor het leefklimaat van de inwoners van gemeente Beuningen.
Deze week is de subsidieaanvraag afgewezen daar de gemeente geen subsidies aan belangenorganisaties verleent.
Het Beuningen Nieuws verwacht tot de uiteindelijke realisering van de verbreding van de A50 de nodigde nieuwsitems hieraan te besteden. Daarom is er "Dossier - A50 Ewijk" aangemaakt. Bij ieder bericht die wij aan dit dossier koppelen krijgt u de mogelijkheid om de overige artikelen in het dossier te bekijken. Onderaan het artikel komt namelijk een dossierverwijzing.