
In de voorjaarsvakantie geeft poppentheater Tingeling weer enkele (verschillende) voorstellingen in hun theater.
Op woensdag 10 februari om 10.30 uur speelt poppentheater Tingeling de voorstelling ‘Eendje heeft het koud’ voor kindjes van 2 tot 4 jaar. Kosten 3,50 euro.
Het sneeuwt! Kabouter Tingeling rent naar buiten om samen met Ploem de eekhoorn een sneeuwpop te maken. Hij merkt niet eens dat hij zijn muts verliest. Een klein eendje vindt de muts. Dat is lekker warm op zijn kopje! Ondertussen gaan Ploem en Tingeling op zoek naar de muts. Tingeling wil zijn muts graag terug, maar hoe moet het dan met het eendje??
Op donderdag 11 februari om 14.00 uur wordt de voorstelling ‘De rode baljurk’ gespeeld voor kinderen van 4 tot 8 jaar. Kosten 4 euro.
Koning Wilhelmus en koningin Augustina bereiden zich voor op het jaarlijkse gekostumeerde carnavalsbal. De koningin vindt het heerlijk om zich te verkleden en heeft een prachtige rode jurk klaarliggen. Dan komt er een inbreker in het paleis om alle mooie spulletjes mee te nemen. . .
Op vrijdag 12 februari om 14.00 uur wordt afgesloten met ‘Tingeling is jarig’ voor kinderen van 3 tot 7 jaar. Kosten 4 euro.
Kabouter Tingeling woont met zijn vriendje Ploem de eekhoorn in het bos. Tingeling is bijna jarig, maar Ploem de eekhoorn blijkt de verjaardag éérst vergeten te zijn en dán heeft hij niet genoeg geld voor een cadeau! Wat nu? Dan komt meneer de uil in het bos vertellen over een grote tekenwedstrijd. Als Ploem die nu eens kon winnen? Hij gaat snel aan de slag.
De voorstellingen worden gegeven in het theater aan de Tempelstraat op nummer 6 in Beuningen. Graag reserveren 024-6777034 of via de website www.poppentheatertingeling.nl