
Op maandag 22 en dinsdag 23 augustus om 10.30 uur wordt ‘Kip Cato’ voor kinderen van 2 tot 5 jaar gespeeld. Kosten 3,50 euro.
Het is zomer en kabouter Tingeling wil zijn tuintje mooi gaan maken. Hij gaat op zoek naar zijn gietertje, om alles nog eens water te geven. Trots wil hij zijn vele bloemetjes aan de kinderen laten zien! Maar dan ontdekt hij dat er helemaal geen bloemen in zijn tuintje staan. Wat is er gebeurd?
Kip Cato broedt haar eitjes uit, maar moet af en toe wél eten. Hongerig komt zij in de tuin van kabouter Tingeling om er rond te scharrelen, op zoek naar lekkere zaadjes.
Op woensdag 24, donderdag 25 en vrijdag 26 augustus om 14.00 uur wordt ‘Het feestje van Oehoe’ nog gespeeld voor kinderen van 3 tot 7 jaar. Kosten 4,00 euro.
Kabouter Tingeling geeft een feest en nodigt zijn vriendjes uit, natuurlijk Ploem de eekhoorn, maar ook Miesmuisje en kikker.
Oehoe de uil hoort dat: kun je zomaar iedereen uitnodigen en komen ze dan ook? Hij besluit ook een feestje te geven. De dieren moeten nu kiezen: gaan we naar kabouter Tingeling of naar Oehoe?
Voor info kunt u op onze website terecht www.poppentheatertingeling.nl .
Adres: Tempelstraat 6 in Beuningen.
Graag reserveren via de website of telefonisch: 024-6777034.