Het lijkt erop dat ook dit jaar weer diverse bedrijven proberen om een 1 april grap met ons uit te halen. We zetten ze op een rijtje.
Drone Vang Team Politieteam Dongemond
Politieteam Dongemond introduceert vanaf vandaag een opvallende nieuwe aanpak: het Drone Vang Team. Met deze inzet wil de politie het luchtruim beter in de gaten houden nu drones steeds vaker opduiken. Vooral nu mensen weer vaker in de tuin zitten, groeit de behoefte aan privacy en toezicht. Het team komt direct in actie zodra er een drone wordt gesignaleerd in woongebieden. Met deze maatregel wil de politie de privacy van inwoners actief beschermen. Tekst gaat verder onder foto
Bar-le-Cube
Vanaf vandaag in het vriesvak: puur natuur in zijn koudste vorm.
Dit 100% natuurlijke mineraalwater is volledig vrij van lood, ongewenste bacteriën en chemicaliën.
Een verfrissende keuze voor wie bewust wil genieten. Tekst gaat verder onder foto
Binnenkort bestel je met All You Can Eat Delivery twee uur lang onbeperkt medium pizza’s voor €24,99.
Pizza op en nog trek? Gewoon opnieuw bestellen en blijven genieten 🔥🚲
Perfect voor een avond met vrienden, familie of een stevige cheat night.
Tekst gaat verder onder foto
Leeftijdscheck bij webcams vogelbescherming
Bij Vogelbescherming Nederland nemen ze een opvallende stap: voor de webcams van Beleef de Lente geldt voortaan een leeftijdscheck (12+). Wie wil kijken naar parende vogels moet eerst een simpele leeftijdsverificatie doorlopen. Daarna zijn de livebeelden van onder andere lepelaars, steenuilen en zeearenden weer onbeperkt te volgen gedurende het hele broedseizoen.
Geïnspireerd op Japanse technologie herkent deze slimme kast met camera’s en AI elk kledingstuk.
Met een innovatief luchtdruksysteem worden je kleren vervolgens automatisch strak gevouwen. Nooit meer stapels was of eindeloos vouwen – dit is next level gemak.
Eerlijk… dit wil je toch gewoon hebben?