Veertien jubilarissen Prinses Beatrix Spierfonds gehuldigd

05 nov 2014, 22:17 Nieuws
bikes blauwe verlichting 915x518 1

Op woensdag 5 november zijn in Het Centrum in Weurt maar liefst veertien jubilarissen gehuldigd. Zij zetten zich al jarenlang in als collectant voor het Prinses Beatrix Spierfonds in Weurt."Mevrouw Grada Looman is sinds 2000 collecte organisator van het Prinses Beatrix Spierfonds in Weurt", vertelt Mirka Broekman, regiomanager van het Prinses Beatrix Spierfonds. "De collectanten zijn minstens net zo lang actief, sommigen al meer dan twintig jaar. Het bijzondere aan deze groep is dat het zo groot is en al zo lang actief. We willen ze daarom een keer persoonlijk de waardering voor hun jarenlange inzet tonen. Op zo'n avond laten we in het kort zien waar de stichting voor staat en waar ze het allemaal voor doen. Je hoort dan ook de verhalen terug van de collectanten. Het wordt altijd heel erg gewaardeerd en dat is wederzijds."

"Het is ieder jaar weer leuk om te organiseren", zegt Grada Looman. "Mijn man helpt ook altijd mee. Het begint met het van tevoren bellen met de collectanten of ze weer meedoen, het klaarzetten van de bussen en het kopje koffie en tellen van het geld met de collectanten als ze terugkomen. Het is altijd heel gezellig!"

Mirka Broekman overhandigde mevrouw Looman het boek 'Wereldvrouwen' van Ivo Niehe

xgfcx2yxpxxcq9p66503tnx8g

De heer en mevrouw Visschedijk hebben ruim twintig jaar voor het gecollecteerd maar dit jaar is dat voor het laatst geweest. "Ook wij hebben het altijd met veel plezier gedaan", zegt mevrouw Visschedijk. "Mijn man en ik liepen altijd samen in de Thomas van Heereveldstraat en dikwijls gebeurde het dat ik ergens aan de deur bleef kletsen en mijn man de straat alleen al af had", vertelt ook deze jubilaris.

Prinses Beatrix Spierfonds

Mevrouw Engelen is de oudste onder de jubilarissen. Zij is de tachtig al gepasseerd. "Maar ik ga nog gewoon door!", deelt zij Grada op deze avond mee.

Ook mevrouw Engelen krijgt, evenals alle jubilarissen een aardigheidje en oorkonde

e9h9arkd8ov8c8lyfum88ovip

Op de foto boven, de jubilarissen: Mw. W. den Breejen, mw R. Engelen, de heer F. Fassaart,

mw H. van Hemmen, mw C. Janssen-Steenberg, mw M. Kersten, de heer G. Looman, mw C. Romviel, mw Van Veen, mw en de heer G. Visschedijk, mw J. den Waal-Engelen en mw G. Looman-van Loveren. Op de foto ontbreekt mw. M. Aalbers en staan enkele nieuwe collectanten

Dit bericht is een Facebook-hoogtepunt (over 1.000 views op FB)

Het Prinses Beatrix Spierfonds zet zich in voor mensen met een spierziekte in Nederland. Dat zijn ruim 200.000 mensen. Het is ons doel om alle spierziekten de wereld uit te krijgen, ons middel is wetenschappelijk onderzoek. We financieren en stimuleren onderzoek naar genezing en, omdat dit vaak een lange weg is, ook naar verbetering van de kwaliteit van leven van patiënten nu. We kunnen dit alles doen dankzij donaties en de inzet van vele vrijwilligers.