Yorick van Noorden is misschien wel de grootste Paul McCartney-connaisseur van Nederland en hij wil deze kennis graag met je delen! Van Norden is zelf muzikant en kreeg de kans om in de platencollectie van Paul McCartney te duiken. McCartney is als oud-lid van The Beatles een van de grootste en meest succesvolle muzikanten van deze tijd, dus Van Norden kon die kans niet laten schieten. Als een ware detective dook hij in de platenkast om er alle pareltjes uit te vissen.
In de collectie trof hij grote namen aan als The Rolling Stones, Pink Floyd en Joni Mitchell, maar ook wat meer onverwachte keuzes. Denk bijvoorbeeld aan hiphop van Eminem, soul van Marvin Gaye en afrobeat van Fela Kuti. Americana, experimentele klassieke muziek en funk; het komt allemaal voorbij!
In de theatervoorstelling De platenkast van Paul McCartney zingt en speelt Van Norden een selectie van zijn vondsten. Ook vertelt hij over zijn persoonlijke ervaringen bij de legendarische Abbey Road Studios in Londen, waar The Beatles veel van hun platen opnamen, waaronder natuurlijk het bekende Abbey Road-album. Ook Yorick van Norden heeft hier liedjes opgenomen, die hij tijdens De platenkast van Paul McCartney ook ten gehore zal brengen.
Zaterdag 17 mei | Theater de Molen
Entree: € 19,00
Reserveren kan via www.theaterdemolen.nl