
Op maandag 28 februari en dinsdag 1 maart om 11.00 uur speelt poppentheater Tingeling ‘Het brilletje van egel’ voor kindjes van 2 tot 4 jaar.
Meneer egel is zijn brilletje kwijt. Hij ziet niets! Zoekend en struikelend loopt hij door het bos. Kabouter Tingeling mag van zijn moeder bramen gaan plukken in het bos en wat vindt hij? Het brilletje! Hij is er heel trots op en wil het heel graag houden. Maar hoe moet dat dan met meneer egel?
Op woensdag 2 en donderdag 3 maart om 14.00 uur volgt het de spiksplinternieuwe voorstelling ‘Kun je niet slapen, Tingeling?’ voor kinderen van 3 tot 6 jaar.
Het is avond, kabouter Tingeling gaat naar bed. Zijn bed staat midden in het bos. Hij wordt lekker ondergestopt en wacht. . .en draait. . .Maar de slaap komt niet! Hij probeert van alles, hij roept zelfs: Slááááp, kom je? Maar de slaap komt niet. De dieren in het bos horen kabouter Tingeling roepen. En proberen hem te helpen. Zoals muis en konijn: Kun je niet slapen, Tingeling? Wie gaat het lukken om Tingeling naar dromenland te helpen?
Op vrijdag 4 en zaterdag 5 maart om 14.00 uur besluit het poppentheater met de voorstelling ‘Olifantje in het bos’ voor kinderen van 3 tot 6 jaar.
Kleine olifantjes houden met hun slurfje het staartje vast van hun moeder. Het olifantje in dit verhaal denkt dat hij de weg zelf wel weet. En natuurlijk raakt hij de weg kwijt. Gelukkig komt Ploem de eekhoorn hem te hulp en samen gaan ze op zoek naar de moeder van olifantje. “Hoe ziet je moeder er uit?” vraagt Ploem. ‘‘Ze is héél groot, wel tot de lucht”, antwoordt het olifantje. Samen gaan ze op zoek. . .
De voorstellingen worden gegeven in het theater aan de Tempelstraat op nummer 6 in Beuningen. Kosten 5 euro p.p. Graag reserveren via de website www.poppentheatertingeling.nl