Weurtse Avondvierdaagse: Vier dagen wandelplezier voor jong en oud

16 mei 2025, 8:28Nieuws
walking 349991 1280
PublicDomainArchive via Pixabay
WEURT – De 50+ Vereniging Weurt organiseert van dinsdag 10 juni tot en met vrijdag 13 juni de jaarlijkse Weurtse Avondvierdaagse. Een evenement voor jong en oud, waarbij deelnemers kunnen genieten van prachtige wandelroutes door Weurt, Ewijk, Beuningen en Nijmegen.
Leden van de vereniging hebben vier aantrekkelijke afstanden uitgezet:
  • 15 km – start om 18.00 uur
  • 10 km – start om 18.10 uur
  • 5 km – start om 18.20 uur
  • 2½ km – start om 18.30 uur
De start en finish vinden plaats bij Ontmoetingscentrum De Kloosterhof in Weurt. Dankzij een vaste sponsor kunnen deelnemers iedere dag genieten van een heerlijke appel.

Inschrijven en kosten

De voorinschrijving is op woensdag 4 juni en donderdag 5 juni, beide dagen van 14.00 tot 15.00 uur. De kosten bedragen € 4,- bij voorinschrijving en € 5,- tijdens de Avondvierdaagse zelf. Betalen kan uitsluitend contant.
Deelname is vrij voor iedereen, en ook wie niet alle vier de dagen mee kan lopen, is welkom. Om een medaille of cijfer te ontvangen, moet je echter minimaal drie keer meedoen.
loading

Loading articles...

Loading