Zaterdag 29 mei Vivaladonna day

15 mei 2010, 9:34 Nieuws
n9l3x0tutcb7d1zgsybn3gacp 9845

BEUNINGEN, 15 mei 2010 - Op 29 mei aanstaande gaat de Viva la Donna Day weer van start. Deze nationale verwendag voor vrouwen getroffen door kanker wordt voor de vijfde keer georganiseerd door Stichting Viva la Donna.Vrouwen met kanker ontzien vaak tijdens en na de zware behan- delingen hun gezin, kinderen, baan, partner en familie. "Gewoon doorgaan" is een veelgehoord motto. Daarom wil Viva la Donna iets voor al deze moedige vrouwen doen!Meer dan 900 salons door heel Nederland hebben zich inmiddels aangemeld en elke dag komen er meer bij. Ook internationaal is dit unieke project niet onopgemerkt gebleven! Vrouwen die kanker hebben (gehad) kunnen zich aanmelden voor gratis behandelingen ofwel speciale verwenpakketten met daarin weldadig verzorgende producten.Stichting Viva la Donna organiseert informatiedagen waar de aangesloten instituten en aanbieders informatie krijgen over hoe ze moeten omgaan met de huid van vrouwen die getroffen zijn met kanker. Tijdens deze dagen krijgen zij tips over huidverzorging en behandelingen die prettig zijn voor de doelgroep. Hiervoor maakt de organiserende stichting gebruik van de kennis van ervaringsdeskundigen, de Nederlandse Vereniging van huidtherapeuten, de Nederlandse Vereniging van Voetreflextherapeuten, oncologisch verpleegkundigen en vele anderen.Ook YourBeautyCare uit Beuningen draagt deze stichting een warm hart toe en geeft op 29 mei a.s. gratis ontspannende schoonheidsbehandelingen aan (ex-) kankerpatiënten.Sabine Daniels van YourBeautyCare is op 11 april naar de informatiedag geweest en is helemaal op de hoogte van de speciale behandelmethodes. Ze vraagt met de volgende oproep uw aandacht voor de actie:"Kent u mensen die voor zo'n verwenbehandeling in aanmerking kunnen/willen komen, stuur hen door naar de website www.yourbeautycare.nl of naar de website van vivaladonna! Laten we met zijn allen deze vrouwen een momentje stralen!"

BEUNINGEN, 15 mei 2010 - Op 29 mei aanstaande gaat de Viva la Donna Day weer van start. Deze nationale verwendag voor vrouwen getroffen door kanker wordt voor de vijfde keer georganiseerd door Stichting Viva la Donna.

Vrouwen met kanker ontzien vaak tijdens en na de zware behan- delingen hun gezin, kinderen, baan, partner en familie. "Gewoon doorgaan" is een veelgehoord motto. Daarom wil Viva la Donna iets voor al deze moedige vrouwen doen!

Meer dan 900 salons door heel Nederland hebben zich inmiddels aangemeld en elke dag komen er meer bij. Ook internationaal is dit unieke project niet onopgemerkt gebleven! Vrouwen die kanker hebben (gehad) kunnen zich aanmelden voor gratis behandelingen ofwel speciale verwenpakketten met daarin weldadig verzorgende producten.

Stichting Viva la Donna organiseert informatiedagen waar de aangesloten instituten en aanbieders informatie krijgen over hoe ze moeten omgaan met de huid van vrouwen die getroffen zijn met kanker. Tijdens deze dagen krijgen zij tips over huidverzorging en behandelingen die prettig zijn voor de doelgroep. Hiervoor maakt de organiserende stichting gebruik van de kennis van ervaringsdeskundigen, de Nederlandse Vereniging van huidtherapeuten, de Nederlandse Vereniging van Voetreflextherapeuten, oncologisch verpleegkundigen en vele anderen.

Ook YourBeautyCare uit Beuningen draagt deze stichting een warm hart toe en geeft op 29 mei a.s. gratis ontspannende schoonheidsbehandelingen aan (ex-) kankerpatiënten.

Sabine Daniels
van YourBeautyCare is op 11 april naar de informatiedag geweest en is helemaal op de hoogte van de speciale behandelmethodes. Ze vraagt met de volgende oproep uw aandacht voor de actie:

"Kent u mensen die voor zo'n verwenbehandeling in aanmerking kunnen/willen komen, stuur hen door naar de website www.yourbeautycare.nl of naar de website van vivaladonna ! Laten we met zijn allen deze vrouwen een momentje stralen!"