Wonen in de Meerenburgh kan met een ZZP VV04, VV05 (zonder bopz), VV06 en soms ook een VV07. In de meeste gevallen kunt u ook met een ZVW (zorgverzekeringswet) indicatie terecht in afwachting van een WLZ (wet langdurige zorg) indicatie.
De Meerenburgh heeft acht zorgstudio's. Vier op de begane grond en vier op de verdieping. Er is een lift aanwezig. Door de structuur van het gebouw verschillen alle studio's van elkaar zowel qua indeling en oppervlakte als situering doch met een gelijkwaardige kwaliteit en voorzieningenniveau. Zo heeft elke zorgstudio een eigen badkamer met douche en toilet en is er een kitchenette met koelkast. De studio kunt u met uw eigen vertrouwde spullen inrichten en onder voorwaarden is een huisdier welkom.
U kunt gebruik maken van de gezellige gemeenschappelijke huiskamer waar u medebewoners kunt ontmoeten, samen kunt eten, koffie drinken of deelnemen aan een activiteit. Familieleden, vrienden en bekenden zijn altijd welkom en indien gewenst kunnen ze afspreken om ook een maaltijd te gebruiken.
Kijk voor meer informatie op
http://www.meerenburgh.nl