Beuningse Boys D3 - Aquila D1GD

30 apr 2012, 14:01Sport
e2la2dnuhqnlamzp5xt2yp8t2 138087
BEUNINGEN, 30 april 2012 - Zaterdag moesten de Boys D3 thuis aantreden tegen directe concurrent Aquila D1GD uit Dreumel. Bij winst zouden de Boys hun koppositie verstevigen. Toen de wedstrijd begon was het gelukkig gestopt met regenen. De Boys begonnen zeer gemotiveerd aan deze belangrijke wedstrijd. Het spel golfde de eerste helft heen en weer, waarbij de Boys het overwicht hadden. Kansen waren er ook tijdens deze eerste helft. Koen (2x), Luc en Massimo kregen goede mogelijkheden om te scoren, doch het lukte hen net niet. Toch werd voor de rust de ban gebroken. Casper speelde zichzelf op rechts, rand 16-meter gebied, goed vrij en zijn harde en geplaatste schot viel binnen: 1-0. Op dat moment een verdiende tussen- en tevens ruststand. In de rust hebben we de Boys gecomplimenteerd met hun goede (positie-)spel en hen op het hart gedrukt om dit de 2e helft vast te houden. Tweede helftIn de tweede helft van dit boeiende duel drongen de Boys direct vanaf de aftrap flink aan. Een goede actie over links van Casper werd door hem te scherp voorgezet op Luc, waardoor deze er niet bij kon. Het team bleef de druk opvoeren en Aquila kwam hier maar niet onderuit. Niet veel later was Koen nog dicht bij een doelpunt, doch zijn schot ging op de paal. Job aan het werkEen doelpunt voor de Boys kon niet uitblijven en viel dan ook. Met een prachtige steekpass zette Arnold Mike vrij voor het doel en zijn punter viel binnen: 2-0. Niet veel later mochten de Boys op 18 meter van het doel een vrije trap nemen, nadat Mike onderuit was gelopen. Job poeierde deze bal snoeihard de kruising in: 3-0. Ongeveer 5 minuten voor tijd was er een corner voor de Boys, de bal kwam terug bij Shane die goed aflegde op de inkomende Job. Job bedacht zich geen moment en schoot vanaf zeker 25 meter de bal keihard rechts onderin binnen: 4-0. Een prachtige goal. Dit was tevens de eindstand. De Boys hebben vandaag een geweldige teamprestatie geleverd. Iedereen ging mee in de strijd en deed zijn best. Geweldig om te zien. Het was een fysieke maar zeer sportieve wedstrijd van beide kanten. Door deze overwinning staan de Boys nu 3 punten voor op de concurrentie met nog 2 wedstrijden te gaan. Volgende week spelen de Boys om 9.00 uur thuis tegen DIO D2. Komt allen dit geweldige team aanmoedigen en steunen, want dat verdienen ze!
BEUNINGEN, 30 april 2012 - Zaterdag moesten de Boys D3 thuis aantreden tegen directe concurrent Aquila D1GD uit Dreumel. Bij winst zouden de Boys hun koppositie verstevigen.
Toen de wedstrijd begon was het gelukkig gestopt met regenen. De Boys begonnen zeer gemotiveerd aan deze belangrijke wedstrijd. Het spel golfde de eerste helft heen en weer, waarbij de Boys het overwicht hadden. Kansen waren er ook tijdens deze eerste helft. Koen (2x), Luc en Massimo kregen goede mogelijkheden om te scoren, doch het lukte hen net niet. Toch werd voor de rust de ban gebroken. Casper speelde zichzelf op rechts, rand 16-meter gebied, goed vrij en zijn harde en geplaatste schot viel binnen: 1-0. Op dat moment een verdiende tussen- en tevens ruststand.
In de rust hebben we de Boys gecomplimenteerd met hun goede (positie-)spel en hen op het hart gedrukt om dit de 2e helft vast te houden.
Tweede helft
In de tweede helft van dit boeiende duel drongen de Boys direct vanaf de aftrap flink aan. Een goede actie over links van Casper werd door hem te scherp voorgezet op Luc, waardoor deze er niet bij kon. Het team bleef de druk opvoeren en Aquila kwam hier maar niet onderuit. Niet veel later was Koen nog dicht bij een doelpunt, doch zijn schot ging op de paal.
Job aan het werk
Een doelpunt voor de Boys kon niet uitblijven en viel dan ook. Met een prachtige steekpass zette Arnold Mike vrij voor het doel en zijn punter viel binnen: 2-0. Niet veel later mochten de Boys op 18 meter van het doel een vrije trap nemen, nadat Mike onderuit was gelopen. Job poeierde deze bal snoeihard de kruising in: 3-0. Ongeveer 5 minuten voor tijd was er een corner voor de Boys, de bal kwam terug bij Shane die goed aflegde op de inkomende Job. Job bedacht zich geen moment en schoot vanaf zeker 25 meter de bal keihard rechts onderin binnen: 4-0. Een prachtige goal. Dit was tevens de eindstand.
De Boys hebben vandaag een geweldige teamprestatie geleverd. Iedereen ging mee in de strijd en deed zijn best. Geweldig om te zien. Het was een fysieke maar zeer sportieve wedstrijd van beide kanten. Door deze overwinning staan de Boys nu 3 punten voor op de concurrentie met nog 2 wedstrijden te gaan. Volgende week spelen de Boys om 9.00 uur thuis tegen DIO D2. Komt allen dit geweldige team aanmoedigen en steunen, want dat verdienen ze!
loading

Loading articles...

Loading