
Zaterdag 10 mei 2014 speelde Ewijk C2 de uitwedstrijd tegen Trekvogels C1; een lastige tegenstander voor Ewijk C2 hetgeen wel bleek tijdens de thuiswedstrijd eerder dit seizoen.Eerste helft (0-2)
Ewijk C2 begon gemotiveerd en gedreven aan de wedstrijd. Gelijk werd het initiatief genomen en de tegenstander werd gaandeweg steeds verder teruggedrongen op de eigen helft. Het eerste gevaar van Ewijk kwam na een goede pass op rechts waarbij de rechtermiddenvelder zijn geplaatste bal via de buitenkant van de paal naast zag gaan.
Niet veel later wederom een aanval over rechts waarbij de aanvoerder na een één twee werd vrijgespeeld. Deze haalde vervolgens met links uit en liet de keeper kansloos:0-1.
Na ongeveer 20 minuten spelen bouwde Ewijk de voorsprong uit toen een voorzet werd teruggelegd op de linkermiddenvelder, die vervolgens goed in de hoek binnenschoot:0-2. In de eerste helft krijgt Ewijk nog kansen, doch de bal gaat er niet in.
Tweede helft (1-2)
De tweede helft toonde aanvankelijk eenzelfde beeld. Ewijk zette de tegenstander goed vast en creëerde kansen. Zo ging vlak na rust een geplaatst schot net naast het doel. Uit een op dat moment spaarzame aanval van Trekvogels viel ineens een doelpunt: 1-2. Trekvogels zette hierna aan en voelde dat er meer te halen was. Ewijk moest zelfs terug en maakte het zichzelf hierdoor op onverklaarbare wijze lastig. Even later bracht de paal Ewijk zelfs redding. Gelukkig herstelde Ewijk zich van deze mindere fase en kregen zij weer wat mogelijkheden die overigens niet tot doelpunten leidden. De wedstrijd eindigde dan ook in een terechte1-2 overwinning voor Ewijk C2, waardoor de jongens voorlopig op een derde plaats staan met nog 1 wedstrijd te spelen.
Aanstaande zaterdag speelt Ewijk C2 zijn laatste competitiewedstrijd uit tegen Orion C2D (aanvang 8:45 uur).
Tekst/Foto's: Maickel Pouwels
Klik op hoofdfoto bij het bericht om alle foto's in de fotoreeks te bekijken