NAS 1 verliest van de Eendracht

09 feb 2014, 19:47 Sport
hn57s5vp4uktlwtu62d693njt afbeelding 2 17

De afgelopen week speelden de teams van NAS hun wedstrijden. Alleen de recreanten en de pupillen D1 sloten hun wedstrijd winnend af.Recreanten

Woensdag speelden de recreanten van NAS 2 hun wedstrijd in Weurt tegen Spes.

De 1e helft ging het gelijk op maar NAS was in de 2e helft duidelijk sterker en won met8-4.

Voor NAS scoorden Jacqueline (3x), Monique( 2x), Sabine, Sandra en Anita.

Pupillen D1

Zaterdag speelden de pupillen D1 in Weurt tegen ONA.

NAS was een maatje te groot voor ONA en kreeg veel kansen. Nas won met9-1.

De doelpunten werden gescoord door AnneFleur (3x), Didi (2x), Mandy, Sacha, Fleur en Esmee.

Aspiranten B

De aspiranten B speelden tegen medekoploper Astrantia en wat er vorige week zo goed ging tegen Diosa zo slecht ging het vandaag tegen Astrantia.

NAS was slordig, gaf te veel ruimte weg, kwam aanvallend te kort.

Kortom een wedstrijd om snel te vergeten. Eindstand4-11.

De NAS doelpunten werden gescoord door Ylse, Fleur, Anouk en Merel.

De aspiranten verspeelden vandaag hun zicht op het kampioenschap door gelijk te spelen tegen Sporting St met4-4. Ook hier had NAS te weinig grip op de aanval en lieten ze de tegenstander telkens terugkomen.

NAS 1

Zondag speelde NAS 1 thuis in Weurt tegen de Eendracht.

In de eerste 20 minuten van de wedstrijd had NAS het betere van het spel maar verzuimde de aanval te scoren. Hierdoor kwam de verdediging onder druk en maakte de Eendracht de doelpunten. Het spel van NAS werd slordiger. De Eendracht profiteerde daar optimaal van en won met0-8.