BEUNINGEN, 12 oktober 2010 - De junioren A speelden thuis tegen VIOS. NAS begon verdedigend slecht, de openingstreffer was wel voor NAS. Binnen 10 minuten stond NAS al op een 3-1 achterstand. Net voor rust scoorde NAS de aansluiter, maar meteen scoorde VIOS hun vierde doelpunt. Vesna benutte een strafworp en zo was de ruststand 4-3 voor VIOS.Na de rust werd het spel van NAS aanvallend beter, de bal ging sneller rond en er werd door iedereen goed bewogen. Dit resulteerde in een aantal mooie doelpunten. Het werd 6-4. VIOS scoorde nog een tegentreffer, maar NAS hield het hoofd koel en de verdelging zat op slot. Beide teams scoorden in de slotfase nog één keer, dus de eindstand was een winst met 7-6.De doelpunten komen op naam van Lynn (2), Vesna (2), Lisan, Robin en Mendy. Met nog twee wedstrijden te gaan hebben de junioren aan twee punten genoeg om herfstkampioen te worden!
BEUNINGEN, 12 oktober 2010 - De junioren A speelden thuis tegen VIOS. NAS begon verdedigend slecht, de openingstreffer was wel voor NAS. Binnen 10 minuten stond NAS al op een 3-1 achterstand. Net voor rust scoorde NAS de aansluiter, maar meteen scoorde VIOS hun vierde doelpunt. Vesna benutte een strafworp en zo was de ruststand 4-3 voor VIOS.
Na de rust werd het spel van NAS aanvallend beter, de bal ging sneller rond en er werd door iedereen goed bewogen. Dit resulteerde in een aantal mooie doelpunten. Het werd 6-4. VIOS scoorde nog een tegentreffer, maar NAS hield het hoofd koel en de verdelging zat op slot. Beide teams scoorden in de slotfase nog één keer, dus de eindstand was een winst met 7-6.
De doelpunten komen op naam van Lynn (2), Vesna (2), Lisan, Robin en Mendy.
Met nog twee wedstrijden te gaan hebben de junioren aan twee punten genoeg om herfstkampioen te worden!