Zilver voor Buis in dubbelspel

20 sep 2015, 15:17 Sport
marjolein en diede 2015 09 e1442754972240
Marjolein Buis

Tijdens het toernooi van Ile de Re (Frankrijk) heeft Marjolein Buis in het dubbelspel de zilveren medaille veroverd. Met haar dubbelpartner Diede de Groot moest ze buigen in de finale voor het Frans/Zuid-Afrikaanse koppel Morch/Montjané. Na beiden een set gewonnen te hebben viel het kwartje in de supertiebreak net verkeerd: 4/6 6/4 7/10.

Met gemengde gevoelens kijkt Buis terug: “Diede en ik mogen tevreden zijn met een finaleplaats in ons eerste toernooi samen. Wel is het erg jammer dat we niet gewonnen hebben. Het had er zeker in gezeten, met name als de finale niet mijn derde wedstrijd van de dag was geweest en ik al veel energie vergeven had in mijn single. Wie weet was het kwartje dan net onze kant op gevallen in de beslissende tiebreak.”

In het enkelspel trof Buis, net als op de US Open, de Japanse nummer drie van de wereld, Yui Kamiji. En net als in New York wist Buis ook een set af te pakken van de voormalige nummer één van de wereld. Helaas zat een stunt er net niet in en moest Marjolein de zege aan de Japanse laten. Buis: “Ik ben erg blij dat ik weer een set gewonnen heb van Yui en vooral met de manier waarop. Ik weet nu hoe ik tegen haar moet spelen om van haar te winnen. Hopelijk pak ik de volgende keer twee sets.”

Marjolein Buis geeft zichzelf twee dagen vrij, om bij te komen van de zware wedstrijden van de afgelopen weken: “Daarna ga ik voluit trainen, om over anderhalve week weer fit en wedstrijdklaar te starten met mijn volgende toernooi.”

Kijk voor meer informatie op www.marjoleinbuis.nl .

Lees ook: