
Lammert Moerman (Jee-O-Europe uit Weurt), Elke Peters (Elke Dag.... uit Beuningen), Willem van der Voort (Showlight BV uit Beuningen) en Arnold Theuws (Quantore uit Beuningen) zijn de genomineerden voor de titel 'Ondernemer van het jaar 2013'.
De jury brengt op dinsdag 18 maart 2014 een bezoek aan de vier genomineerde bedrijven. Tijdens dat bezoek stellen zij vragen over de mate van onderscheidenheid, continuïteit, uitstraling, servicegerichtheid, duurzaamheid, maatschappelijke betrokkenheid, mensgerichtheid en innovatief vermogen. Op basis van deze eigenschappen kiest de jury de 'Ondernemer van het jaar 2013'. Deze verkiezing vindt voor de zevende keer plaats.
De bekendmaking
De bekendmaking vindt plaats op woensdag 2 april 2014 in slot Doddendael in Ewijk. Vorig jaar werden Gert en Piet Gerrits van Gerrits Transportbedrijf BV uit Winssen verkozen tot ' Ondernemer van het jaar 2012 '. De bekendmaking valt, net als vorig jaar, samen met een informele bedrijvencontactbijeenkomst. De uitnodigingen hiervoor worden eind volgende week verstuurd.