Natuurwandeling voor singles

29 jan 2015, 9:41 Nieuws
fotodijkm2015 02 8singleswandeltocht
dijkmagazijn

Vanwege succes organiseren Het Dijkmagazijn en ’t Centrum Weurt opnieuw een wandeling voor singles, op zondag 8 februari.

Wie graag tussen het groen loopt maar een wandelmaatje mist, kan er misschien een vinden tijdens de wandeling door de Weurtse uiterwaarden. Voor een gezellige nazit is er soep en koffie in ’t Centrum.

De komende maanden zal het Dijkmagazijn elke maand een wandeltocht organiseren voor mensen die graag samen wandelen, maar dat liever niet alleen doen. De eerste wandeltocht in januari was een succes en de aanwezigen wilden graag maandelijks er samen op uit trekken.

De wandeling biedt een ongedwongen kans om nieuwe wandelmaatjes te leren kennen, voor wie wil. De gids weet de weg in de uiterwaarden en laat zien wat er voor boeiende dingen te zien zijn. Maar de gids blijft niet steeds aan het woord. Al wandelend is er voldoende tijd om ook met anderen te praten.

Na afloop staat er dampende soep klaar in ’t Centrum. Gezellig om even wat bij te warmen, en wie weet, misschien al een afspraak te maken met een nieuw wandelmaatje voor een volgende tocht.

Deze wandeling is mogelijk gemaakt door Beuningen samen in beweging.

Info en evt. reserveren: 024-6777000 en [email protected] .

Zie voor volledige Waalwoemi-agenda hetdijkmagazijn.nl en facebook.com/dijkmagazijn .

Activiteit : Natuurwandeling voor singles

Datum : Zondag 8 februari 2015

Aanvang :10.30 tot 12.00 uur

Entree : € 7,50 inclusief soep

Locatie :'t Centrum

Adres : Pastoor van der Marckstraat 7 Weurt