Rijbewijs ingevorderd

14 aug 2010, 17:08Nieuws
bikes blauwe verlichting 915x518 1
BEUNINGEN/NIJMEGEN, 14 augustus 2010 - In de wijk Malvert, op de 83e straat, nam de politie vrijdagnacht een rijbewijs in. Een 39-jarige inwoner van Beuningen werd daar staande gehouden en gecontroleerd op rijden onder invloed.De bestuurder had de aandacht van de agenten getrokken omdat hij er met hoge snelheid vandoor ging toen hij hun politieauto zag en probeerde hen kwijt te raken. Dit mislukte.De blaastest wees uit dat de man teveel had gedronken, ook hij moest mee naar het bureau voor de onvermijdelijke ademanalyse. De hoge uitslag van 690 ug/l was reden voor de politie om onmiddellijk zijn rijbewijs in te vorderen. Naast een opgelegd rijverbod en een opgemaakt proces-verbaal doet de politie ook in dit geval melding aan het CBR. Het dossier gaat naar de officier van justitie, die later beslist over een juiste strafmaat.
BEUNINGEN/NIJMEGEN, 14 augustus 2010 - In de wijk Malvert, op de 83e straat, nam de politie vrijdagnacht een rijbewijs in. Een 39-jarige inwoner van Beuningen werd daar staande gehouden en gecontroleerd op rijden onder invloed.
De bestuurder had de aandacht van de agenten getrokken omdat hij er met hoge snelheid vandoor ging toen hij hun politieauto zag en probeerde hen kwijt te raken. Dit mislukte.
De blaastest wees uit dat de man teveel had gedronken, ook hij moest mee naar het bureau voor de onvermijdelijke ademanalyse. De hoge uitslag van 690 ug/l was reden voor de politie om onmiddellijk zijn rijbewijs in te vorderen. Naast een opgelegd rijverbod en een opgemaakt proces-verbaal doet de politie ook in dit geval melding aan het CBR. Het dossier gaat naar de officier van justitie, die later beslist over een juiste strafmaat.
loading

Loading articles...

Loading