
WEURT, 15 april 2011 - De kruising bij de sluis van Weurt wordt mogelijk verlaagd. Weurt wordt fysiek gescheiden door de Van Heemstraweg. Eerder waren er plannen om dit effect op te heffen door het aanleggen van een rondweg.Deze plannen hebben het niet gehaald om uitgevoerd te worden maar wethouder Piet de Klein zegt dat er onderzocht wordt of de kruising bij Weurt verlaagd kan worden. "Wij hebben gezegd dat Weurt aan de beurt is en dat gaan we ook serieus bekijken", aldus de heer De Klein. "Dit wil niet zeggen dat er op korte termijn iets aan de kruising aangepast wordt, zulke plannen kunnen goed pas over tien jaar zover zijn dat ze uitgevoerd kunnen worden. We moeten dan wel nu al gaan bekijken wat de mogelijkheden zijn."Door het verlagen van de kruising en er meer een aangeklede plein van te maken zal de scheidende uitstraling van de Van Heemstraweg minder moeten worden. Het laatste stukje naar de sluis van Weurt zal door een verlaging van de kruising wel veel steiler worden. Vooral fietsers zullen wel benieuwd zijn naar hoe dit er in het plan uit komt te zien. Misschien een lift onderaan de brug meneer De Klein?
WEURT, 15 april 2011 - De kruising bij de sluis van Weurt wordt mogelijk verlaagd.
Weurt wordt fysiek gescheiden door de Van Heemstraweg. Eerder waren er plannen om dit effect op te heffen door het aanleggen van een rondweg.
Deze plannen hebben het niet gehaald om uitgevoerd te worden maar wethouder Piet de Klein zegt dat er onderzocht wordt of de kruising bij Weurt verlaagd kan worden. "Wij hebben gezegd dat Weurt aan de beurt is en dat gaan we ook serieus bekijken", aldus de heer De Klein. "Dit wil niet zeggen dat er op korte termijn iets aan de kruising aangepast wordt, zulke plannen kunnen goed pas over tien jaar zover zijn dat ze uitgevoerd kunnen worden. We moeten dan wel nu al gaan bekijken wat de mogelijkheden zijn."
Door het verlagen van de kruising en er meer een aangeklede plein van te maken zal de scheidende uitstraling van de Van Heemstraweg minder moeten worden. Het laatste stukje naar de sluis van Weurt zal door een verlaging van de kruising wel veel steiler worden. Vooral fietsers zullen wel benieuwd zijn naar hoe dit er in het plan uit komt te zien. Misschien een lift onderaan de brug meneer De Klein?